Hakkımızda

Hakkımızda Metni

Konforlu, rahat ve modern araçlarla gerçekleşen yolculuk, elbette ki daha özel. Sahip olduğu geniş araç filosu ile birlikte, firmamız UCUZ taksi konusunda size gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Bu konuda tereddüt etmeyin, bizi arayın ve konforlu yolculuk konusunda gerekli adımları zamanında atın. Ulaşım konusunda tercih ettiğiniz araçların güvenilir olması önemli. Haftanın 7 günü günün 24 saati hizmetinizde olan araçlarımız ve şoförlerimiz, mesafe tanımaksızın güvenli ulaşım konusunda size çok büyük fırsatlar sağlamaktadır. Şehir İçi Transfer Hizmeti sunuyoruz. Artık İstanbul’da nereden nereye nasıl gidebileceğim konusunu sorun etmeyin. Hatta ne kadar ücretle gidebileceğim derdinede son diyebiliriz. Bütün bu problemleri İstanbul korsan taksi olarak çözüyoruz.

VIP Transfer

Turkuaz taksi, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası bölgelerinde vip araçlar ile Lüx bir taşımacılık hizmeti sunar.

Havalimanı Transfer

İstanbul’da bulunan havalimanları İstanbul Havalimanıve Sabiha Gökçen havalimanı için hizmetinizdeyiz.

Şehir İçi Taşımacılık

İstanbul'un tüm ilçelerine ve semtlerine sizleri güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz.

Şehirler Arası Taşımacılık

Türkiye'nin tüm İl ve ilçelerine sizleri güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz.

Abonman Taşımacılık

Aylık Abonmanlık sistemi ile siz değerli misafirlerimize sabit fiyat politikası uygulayarak uzun soluklu çalışma imkanı sunuyoruz.

Pet Taşımacılık

Evcil hayvalarınızı en güvenli şekilde, bir konumdan alıp bir konuma huzurlu ve konforlu bir şekilde gideceğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

- Müşteri Yorumları -

Değerli yolcularımızın bildirdiği yorumlar.